fbpx

Помер засновник Інституту мистецтв ПНУ, професор Анатолій Грицан

Суспільство 14:40, 03.12, 2022

Відійшов у засвіти Грицан Анатолій Васильович, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв України, засновник та професор Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

“Маємо велику втрату, – горюють в Івано-Франківському драмтеатрі. – Анатолій Васильович був добрим другом нашого театру, його внесок у культуру та розвиток мистецтва важко описати. Він був авторитетним фахівцем та викладачем для багатьох акторів нашого театру”.

“Ми будемо пам’ятати та продовжувати справу його життя — боронити та популяризовувати культуру України. Глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття родині і друзям”, – пише колектив театру на сторінці у фейсбуці.

Помер засновник Інституту мистецтв ПНУ, професор Анатолій Грицан 1
Анатолій Грицан

“Сьогодні не стало серця Інституту мистецтв. Анатолія Васильовича Грицана. Дякую, що 20 років тому повірили у мене і вірили до кінця…. Царство небесне”, – написала акторка драмтеатру Надія Левченко.

Зі співчуттям до рідних звернувся і ректор ПНУ Ігор Цепенда:

“Сьогодні університет зазнав значної втрати. На 73-му році життя зупинилося серце директора Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Заслуженого працівника культури України, Заслуженого діяча мистецтв України, кандидата історичних наук, професора, члена Національної Спілки театральних діячів України, члена Національної Спілки краєзнавців України, члена Наукового Товариства імені Т. Шевченка, члена Президії Українського Фонду культури Анатолія Васильовича Грицана. Своє життя він віддав українській культурі та вихованню багатьох поколінь справжніх митців. Висловлюю співчуття родині, близьким, рідним, друзям та колегам. Спочивайте з миром, Анатолію Васильовичу! Вічна пам’ять!”

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: