fbpx

Понад пів тисячі франківців оштрафували минулого тижня за порушення правил паркування

Суспільство 16:17, 14.02, 2023

За запаркований з порушеннями Правил дорожнього руху автомобіль на території міста Івано-Франківська штрафує не тільки патрульна поліція, але й інспекція з паркування.

За минулий тиждень, з 6 до 10 лютого, інспектори склали 514 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення ПДР в частині зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів в місті Івано-Франківську на загальну суму 221,6 тис. грн.

За цей же період в бюджет міста Івано-Франківська було сплачено штрафів на суму 211,5 тис. грн., повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

Загалом у 2022 році інспекцією з паркування було складено 24 174 матеріалів про адміністративні правопорушення в сфері порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів на суму 10 678,2 тис. грн.

У бюджет міста у 2022 році порушниками було сплачено 5 623,8 тис. грн за 17 364 протоколи.

По решті матеріалів справи передані органам ДВС на стягнення в примусовому порядку.

Також інспектори з паркування мають повноваження на складання повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за несплату паркування на платному паркувальному майданчику. За це передбачена санкція у вигляді штрафу в розмірі 200 грн.

Наразі інспектори будуть задіяні до контролю сплати за паркування на паркувальних майданчиках комунального підприємства «Сервіс паркування» Івано-Франківської міської ради.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: