fbpx

Понад п'ять десятків укриттів у школах на Прикарпатті потребують капремонту

Суспільство 17:36, 30.08, 2023

На Прикарпатті 584 школи мають укриття в задовільному стані. Водночас потребують капітального ремонту укриття в 54 закладах.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

За її словами, заплановано ремонт та розширення площі трьох захисних споруд у Калуському ліцеї №6, Спортивному ліцеї Івано-Франківської обласної ради й Лисецькому ліцеї, що дасть змогу вмістити 600 людей.

За сприяння міжнародних партнерів проводяться ремонтні роботи в укриттях 6 закладів загальної середньої освіти області.

Онищук повідомила, що 1 вересня вперше за парти сядуть майже 13 тисяч діток, сформовано 757 перших класів.

Інклюзивним навчанням охоплено 1523 дітей з особливими освітніми потребами (640 – з інвалідністю, 53 – ВПО). У 384 ліцеях працює 1301 інклюзивний клас. В області функціонує 23 інклюзивно-ресурсні центри, які проводять комплексні психолого-педагогічні оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дітей та надають корекційно-розвиткові послуги.

Для забезпечення належних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами за кошти обласного бюджету здійснено закупівлю комплектів обладнання для 99 ресурсних кімнат та 13 медіатек закладам загальної середньої освіти області на суму 9,4 млн гривень. 41 ресурсна кімната та 3 медіатеки обладнано за кошти місцевих бюджетів.

На Прикарпатті курсують 209 шкільних автобусів. 59 одиниць транспорту наші громади передали на потреби військових. Днями автопарк поповнили ще 21 шкільний автобус, з яких 4 спеціальні – для підвезення дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Транспорт отримали опорні заклади й ті, що передали свої «школярики» на фронт.

У минулому навчальному році майже 15 тис. учнів були забезпечені підвезенням, що становить понад 71 % від потреби. Щоби охопити всіх дітей, необхідні ще 134 автобуси, в тому числі 11 спеціальних та 27 підвищеної прохідності для гірських населених пунктів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: