fbpx

Поради щодо вибору холодильника

Суспільство 14:48, 26.01, 2021

Холодильник — невід’ємна частина кожної кухні. Цей важливий агрегат рекомендується купувати лише в офіційних магазинах, таких як Partner Bosch Siemens (https://bs-partner.com.ua/catalog/krupnaya-tekhnika/holodilniki/kholodilniki-siemens/). Придбавши там холодильник, ви можете розраховувати на його високу якість, а також на гарантію та сервіс.

Усім, хто планує купляти новий холодильник, буде корисно знати кілька речей, на які варто звернути увагу.

Що означає «найкращий холодильник»

Для одних це холодильник і морозильна камера великої місткості, для інших — енергоефективність пристрою, для третіх — сучасний дизайн. Проте насправді усі ці особливості важливі при виборі холодильника.

Поради щодо вибору холодильника 1

Вбудований та окремо стоячий холодильник

Вибір залежить від розміру кухні. Вбудовані холодильники мають меншу ємність, ніж окремо стоячі, але займають більше місця, оскільки їх корпус повинен бути більшим, щоб повітря вільно циркулювало. З цієї причини більшість людей все ще віддають перевагу окремо стоячим холодильникам заввишки від 85 до 200 см і завширшки від 49 до 90 см. З огляду на різноманітність розмірів можна легко знайти холодильник, придатний навіть для дуже маленької кухні.

Ємність холодильника

Для того щоб можна було правильно визначити розміри та місткість холодильника, необхідно враховувати такі фактори, як:

  • площа кухні;
  • кількість членів сім’ї;
  • потреба в продуктах.

Ємність холодильника, виражена в літрах, є одним із важливих параметрів, що визначають його функціональність. Потрібно звернути увагу як на місткість холодильника, так і на морозильну камеру. Холодильник ємністю 120 літрів вважається придатним для однієї людини. Якщо у вас велика родина — виберіть холодильник ємністю 240 літрів і більше. Якщо ви часто харчуєтесь вдома або просто не любите заморожені продукти, то подумайте про холодильник без морозильної камери.

Кількість камер

За кількістю камер усі холодильники можна розділити на три категорії:

  • однокамерні;
  • двокамерні;
  • трикамерні.

Однокамерний холодильник може бути з морозильним відділенням або без нього.

Двокамерні холодильники — одна з найпопулярніших моделей на ринку. Такі холодильники мають велике морозильне відділення з окремими дверцятами. Це дуже зручне рішення, оскільки не потрібно відкривати весь холодильник, щоб вийняти заморожені продукти.

Трикамерні холодильники на додаток до холодильного та морозильного відділень обладано нульовою камерою для зберігання швидкопсувних продуктів без заморожування.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: