fbpx

Пральки і холодильники передала в госпіталь очільниця Прикарпаття Світлана Онищук

Суспільство 19:24, 17.01, 2023

Сьогодні голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала поранених бійців в одному із медичних закладів області. Очільниця області передала в госпіталь необхідну побутову техніку та продукти.

“Тут захисники проходять реабілітацію через травми, отримані у зоні активних бойових дій. Для мене було великою честю поспілкувалася з ними та подякувати за їхні героїзм, стійкість та мужність у боротьбі за свободу нашої держави. Побажала захисникам якнайшвидшого одужання. Зі своєю заступницею Людмилою Сірко привезли для закладу необхідну побутову техніку, – а це пральні машинки, холодильники, продукти харчування. А для бійців – необхідні речі та фрукти”, – повідомила Онищук.

Пральки і холодильники передала в госпіталь очільниця Прикарпаття Світлана Онищук 1

Принагідно голова ОВА поспілкувалися з керівництвом лікарні, окреслили плани на цей рік. Особливу увагу акцентували на розробці стратегії комплексної реабілітації військовослужбовців.

“Це наше основне завдання. Івано-Франківщина є одним із найкращих регіонів як для фізичного, так і психологічного відновлення військовослужбовців. Тому акумулюємо всі зусилля, щоб досягти цієї мети”, – додала вона.

Також візитери оглянули новий операційно-анестезіологічний блок із сучасним медичним обладнанням, яке придбали за кошти, виділені також із обласного бюджету.

Пральки і холодильники передала в госпіталь очільниця Прикарпаття Світлана Онищук 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: