fbpx

Представники Омбудсмана виявили порушення в Івано-Франківському апеляційному суді

Суспільство 19:55, 31.10, 2021

Працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали Івано-Франківський апеляційний суд, щоб перевірити додержання прав людини, у тому числі заходів із запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Під час візиту моніторингова група виявила порушення вимог чинного законодавства, що негативно впливає на стан дотримання прав підсудних (засуджених) осіб, інформує пресслужба Омбудсмана.

Зокрема, в приміщенні суду на два функціонуючі зали судових засідань для розгляду кримінальних проваджень лише п’ять камер для розміщення підсудних (засуджених). Це не забезпечує роздільного тримання чоловіків та жінок, дорослих та неповнолітніх, а також ізольованого тримання осіб, котрим заборонено спілкування між собою. Також в приміщенні суду не облаштовано кімнату для конфіденційного спілкування підсудних (засуджених) з адвокатом, що порушує їхнє право на захист.

Відповідні рекомендації за наслідком проведеного візиту будуть надіслані до відповідних органів державної влади для усунення виявлених недоліків.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: