fbpx

"Промприлад.Реновація" організував вакцинацію для своїх резидентів, працівників та їхніх родичів

Суспільство 20:15, 31.07, 2021

В Івано-Франківську на “Промприлад.Реновація” 210 осіб отримали перші дози вакцини. Ці люди — частина команди “Промприлад.Реновація”, працівники компаній інноваційного центру та заводу. Також резиденти могли попередньо записати на вакцинацію своїх рідних та близьких.

“Про можливість вакцинуватися ми повідомляли команду та резидентів через наші спільні чати та телефонні дзвінки. Звісно, ми нікого не переконували, а просто повідомляли про можливість. Але, насправді, більшість були зацікавлені у вакцинації й можливості зробити щеплення на робочому місці й вакцинувати рідних. Звісно, були ті, хто хвилювався уже перед вакцинацією, але це цілком природно. Нашим завданням було проінформувати людей та якісно організувати процес. Для нас важливою є турбота та соціальна відповідальність один перед одним”, – повідомила Аліна Токмиленко, операційна директорка “Промприлад.Реновація”.

Вакцинація відбувалась вакциною Moderna. Процес організували за усіма санітарними нормами. 

“Якщо говорити про реакцію на вакцину, то вона була стандартною: біль у місці вакцинації, загальна слабкість, втома, незначне підвищення температури. Наразі, ми знаємо, що інших побічних реакцій не було, а усі перенесли вакцинацію і реакцію на вакцину в межах норми”, – розповіла Токмиленко.

Усі вакциновані на “Промприлад.Реновація” отримали першу дозу вакцини. За рекомендаціями медиків та відповідно до медичних протоколів вакцинацію другою дозою планують на кінець серпня. 

Нагадаємо, на Прикарпатті щоденно працюють з 10 до 16 год сім пунктів вакцинації:

  • м. Івано-Франківськ, вул. Целевича, 34
  • м. Івано-Франківськ, вулю Мазепи, 142а 
  • м. Коломия, вул. Лермонтова, 3
  • м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 32
  • м. Надвірна, вул. Федьковича, 4
  • м. Косів, вул Грушевського, 1
  • смт. Верховина, вул. Жаб’євська, 70.

Восьмий центр масової вакцинації населення від СOVID-19 відкрили сьогодні на базі торгового центру “Епіцентр” в Івано-Франківську (вул. Івасюка, 17). Він працюватиме у вихідні дні (суботу та неділю) з 10:00 до 16:00.

Як писав КУРС, на Івано-Франківщині від початку вакцинальної кампанії щеплено понад 130 тисяч людей.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: