fbpx

Простори MetaLab та Promprylad.Coworking увійшли до переліку найкращих інтер'єрних рішень в Україні

Суспільство 13:52, 01.04, 2021

Дизайн просторів урбаністичної платформи MetaLab та коворкінгу Promprylad.Coworking увійшов у добірку з 50 найкращих інтер’єрних рішень в Україні — Interior Design in Ukraine.

“Радіємо цій новині й вітаємо дизайнерку інтер’єру та резидентку пілотного поверху Анну Пашинську з новим визнанням”, – повідомляють на сторінці Промприлад.Реновація у фейсбуці.

Попри свою невелику площу (36 м²) MetaLab є максимально адаптивним та мультифункціональним. Меблі мають тут більш як 12 конфігурацій використання. У залежності від потреби вони можуть перетворюватись на столи, диванчики, стійки, мати…

Простори MetaLab та Promprylad.Coworking увійшли до переліку найкращих інтер'єрних рішень в Україні 1
Простір Metalab

На скляних стінах Metalab теж є своя функція: на них можна малювати, вішати виставки та використовувати як робочу поверхню під час майстерень. Розсувні двері в поєднанні з інфраструктурою, що створена довкола, дозволяють використовувати простір лабораторії не тільки для роботи, а й для масштабних подій, кінопоказів чи навчання.

Завдяки подібній інфраструктурі іноді й коворкінг може стати подієвим майданчиком — cаме так було восени 2020-го під час Ночі Виборів.

Простори MetaLab та Promprylad.Coworking увійшли до переліку найкращих інтер'єрних рішень в Україні 2
Promprylad.Coworking

Довідково: INTERIOR DESIGN in Ukraine висвітлює понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших об’єктів, введених в експлуатацію в 2019 – на початку 2020 року. Книга містить дизайни інтер’єрів комерційних приміщень: ресторанів, барів, магазинів, офісів, коворкінгів та інших громадських об’єктів. Редакційний формат видання – короткий опис архітектурного чи дизайнерського бюро та короткий опис його об’єкта/об’єктів з 5-8 фотографіями кожного простору.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: