fbpx

Прикарпатці обміняли на енергоощадні 830 тисяч лампочок - акція триває

Суспільство 13:45, 19.10, 2023

Прикарпатці цьогоріч обміняли на енергоощадні близько 830 тисяч ламп розжарювання. Акція триває до кінця року.

В Україні триває реалізація проєкту з обміну ламп розжарювання, що впроваджений Кабінетом Міністрів України та Євпорейським Союзом. Його мета – забезпечити заміну побутових ламп на світлодіодні для економії споживання електроенергії та зменшення навантаження на енергетичну систему України, яка постраждала через ракетні атаки рф, нагадали в ОВА.

Обміняти лампи можуть пересічні мешканці та юридичні особи у відділеннях Укрпошти або за попередньою заявкою у додатку “Дія”.

Замінити лампи розжарювання на нові світлодіодні зможуть також заклади соціального захисту, театри, музеї й бібліотеки, спорткомплекси, суб’єкти надання послуг з управління багатоквартирним будинком, ОСББ на таких умовах:

  • по 3 лампи на 10 м² приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;
  • по 2 лампи на 10м² для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури і спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Попередньо необхідно відправити запит про потребу через портал Дія. Після подання заявки протягом тижня представники Укрпошти мають перетелефонувати й надати інформацію, де та як обміняти лампи.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: