fbpx

Прикарпатцю за вбивство немовляти дали 7 років тюрми. Жінка вважає винними медиків, а не чоловіка

Суспільство 20:08, 03.08, 2021

Рожнятівський районний суд визнав чоловіка винним у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті 5-місячного немовляти.

Як ідеться у вироку суду, 11 січня 2019 року “обвинувачений з 5 до 8 години ранку на ґрунті гніву, що виник через плач немовляти, декілька разів вдарив дівчинку по обличчю та голові”. Дитину рятували у Перегінській лікарні, але медики допомогти не змогли.

У суді обвинувачений вини не визнавав. Він розповів, що проживав у приміщенні літньої кухні з цивільною дружиною і її двома малолітніми дітьми.

10 січня ввечері він повернувся з роботи і ліг спати. Поруч у колясці спала молодша донька його цивільної дружини. Приблизно о 5 год. 30 хв. дочка проснулася і почала плакати. Він взяв дитину з коляски і поклав до себе на ліжко, де переодягнув та нагодував. Після чого хотів покласти її назад у коляску, однак дитина випала у нього з рук, вдарилася об коляску та впала на підлогу.

Піднявши дитину з підлоги, поклав її до себе у ліжко і дав їй пляшку з молоком, від чого дитина трохи заспокоїлась.

Стверджував, що навмисно дитину не бив, однак допускає, що уві сні міг вдарити рукою дитину та нанести їй тілесні ушкодження, оскільки вночі він спить неспокійно.

Мама дитини у суді розповіла, що вранці, коли прокинулася, донька лежала в колясці накрита покривалом і тяжко дихала. Пригадує, що чоловік просив у неї вибачення за те, що впустив дитину, коли брав її з коляски.

В цей час вона взяла дівчинку на руки, а чоловіку сказала піти до свого батька і викликати “швидку”. Допомогу дитині вона сама не надавала і “швидку” не викликала. За словами жінки, вона боялася, що її звинуватять у тому, що надто пізно звернулася за медичною допомогою, оскільки минуло вже більше п’яти годин з часу, коли дитина отримала травми. 

Водночас мати заявила, що у смерті дочки обвинувачений не винен, а винні медичні працівники, які вчасно не надали дитині медичну допомогу, у зв’язку з чим та померла. Просила обвинуваченого не карати.

Однак вина чоловіка доводиться зібраними слідством доказами, зокрема показами медиків та судового експерта, яка пояснила, що падіння дитини не могло призвести до її смерті, тому що на її тілі був не один синець, а декілька тілесних ушкоджень: синці, крововиливи, вдавлений перелом черепа. Такий перелом виключає падіння об підлогу, тому що підлога – це необмежена поверхня, а тілесні ушкодження, виявлені на тілі дитини, могли утворитися тільки від ударів обмеженої поверхні.

Експерт зазначила, що на тілі дитини було не менше семи точок прикладання сили, які завдані тупими твердими предметами, якими могли бути кулак, нога, дерев’яна палиця. Від одноразового падіння дитини на підлогу такі травми неможливі, запевнила експертка.

Суд визнав чоловіка винним у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень та призначив сім років позбавлення волі.

Зазначимо, обвинувачений перебуває під вартою з 11 січня 2019 року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: