fbpx

На Прикарпатті суд підтвердив відкликання депутата

Суспільство 09:44, 14.06, 2022

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог мешканцю села Цуцилів Надвірнянського району, якого за народною ініціативою відкликали як депутата сільради. Ексдепутат позивався, щоби скасувати відповідну постанову виборчої комісії.

Суд встановив, що у спірних правовідносинах Переріслянська сільська територіальна виборча комісія, яка є відповідачем у справі, не вчинила протиправних дій щодо позивача, а оскаржувана постанова була прийнята відповідно до вимог закону.

«Відповідач перевірив місце проведення зборів ініціативної групи та достовірність підписів, встановив, чи була внесена пропозиція про ініціювання відкликання депутата громадянами України, які є виборцями цього виборчого округу», – йдеться в постанові суду.

Суд зазначає, що необґрунтованими є твердження позивача про позбавлення його права на захист в зв’язку з неповідомленням його про збори виборців, «оскільки збори відбулись за присутності позивача, а також при обговоренні діяльності депутата йому було надано можливість надати пояснення».

Відтак постанова комісії про відкликання є чинною, інформує пресслужба Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: