fbpx

Прикарпатець відсудив допомогу у зв’язку зі смертю батька внаслідок військової служби

Суспільство 09:16, 11.11, 2021

Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення за позовом мешканця селища Делятин щодо виплати йому одноразової грошової допомоги у зв’язку зі смертю батька внаслідок травми, пов’язаної з виконанням обов’язків військової служби.

Суд визнав протиправною бездіяльність та зобов’язав Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки сформувати та подати до Міністерства оборони України висновок щодо виплати позивачу допомоги.

«Підставою для призначення та виплати зазначеної грошової допомоги є смерть особи, яка настала вже після її звільнення з військової служби, внаслідок захворювання, що мало місце в період її проходження, незалежно від часу настання смерті. Відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмірі: 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року», – зазначається у висновках рішення суду.

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: