fbpx

Прикарпатський онкоцентр отримав освітлення для операційних від благодійників

Суспільство 08:30, 06.06, 2023

Пофесійні хірургічні освітлювальні лампи в операційні зали Прикарпатського клінічного онкологічного центру придбала та встановила громадська організація “СТЕП-ІН УКРАЇНА”.

Це суттєва допомога для медичного закладу, в якому проводяться тисячі надскладних операцій щороку.

Прикарпатський онкоцентр отримав освітлення для операційних від благодійників 1

Прикарпатський клінічний онкологічний центр є закладом третинного рівня, який забезпечує висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з усієї області та навіть з інших регіонів. Хірургічні втручання є невід’ємною частиною лікування онкологічних хвороб, і успіх таких операцій напряму залежить від багатьох факторів, зокрема від досвіду та навичок лікаря, а також від якості обладнання та умов перебування пацієнта.

Освітлювальні лампи в операційних залах відіграють важливу роль у хірургічних процедурах. Як зазначає професор кафедри онкології Володимир Голотюк, “чітка візуалізація операційного поля за рахунок професійного освітлення дозволяє суттєво скоротити терміни хірургічного втручання, одночасно підвищивши його якість, і, що варто зауважити, зберегти зір наших хірургів”. Відповідно, належне освітлення сприяє ефективнішим операціям, зменшенню ризику ускладнень та покращенню реабілітаційного процесу пацієнтів.

Прикарпатський онкоцентр отримав освітлення для операційних від благодійників 1

Надання висококваліфікованої медичної допомоги та забезпечення належних умов для роботи лікарів є ключовими аспектами будь-якої медичної установи. Ініціативи, подібні до тієї, яку реалізувала громадська організація “СТЕП-ІН УКРАЇНА”, є невід’ємною складовою створення сучасної та ефективної системи охорони здоров’я в Україні.

“Нехай ця історія стане прикладом для інших організацій та людей, які також мають можливість підтримати розвиток медичної галузі та зробити значний внесок у збереження життя та здоров’я людей”, – бажають благодійники.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: