fbpx

Різдвяна виставка відкрита в Музеї мистецтв Прикарпаття

Суспільство 15:15, 28.12, 2022

У Франківську в Музеї мистецтв Прикарпаття експонується “Різдвяна виставка”, що зібрала роботи місцевих художників. Одночасно з цією виставкою музей влаштував експозицію полотен художника Михайла Тимчука в пам’ять про нього.

“Свято Різдва Христового, свято оновлення однаково близьке кожному з нас. Воно несе з собою приплив свіжих творчих сил, впевненість у завершенні своїх задумів і починань. Святковий настрій передають у своїх творах і наші художники Прикарпаття, які представили власний творчий доробок на щорічній різдвяній виставці, що поєднує у своїй експозиції творчі досягнення митців”, – пише про виставку мистецтвознавиця Наталія Іванюк.

Різдвяна виставка відкрита в Музеї мистецтв Прикарпаття 1

Експозиція виставки репрезентує кількадесят творів різних жанрів, стильових, колористичних уподобань, вражаючи глядачів неймовірним розмаїттям форм, барв і творчої уяви.

Різдвяна виставка відкрита в Музеї мистецтв Прикарпаття 2

Зимові пейзажі, різьблені вироби з дерева та скульптури з полімерної глини. Все це – втілення творчих здібностей та передчуття Різдва місцевих художників. Напрацювання івано-франківських митців у зимово-різдвяній тематиці. У виставці взяли участь як початківці, так і досвідчені митці.

Різдвяна виставка відкрита в Музеї мистецтв Прикарпаття 3

Одночасно з “Різдвяною виставкою” у музеї відкрилася виставка полотен Михайла Тимчука, присвячена першим роковинам смерті художника. Експоновані твори із фондзбірки Музею мистецтв Прикарпаття та приватних колекцій дають змогу ознайомитися з творчим спадком митця, репрезентуючи різні періоди його творчості.

На виставці представлено 16 творів, які репрезентують різні періоди його творчості, різні жанри й техніки, в яких він працював.

Різдвяна виставка відкрита в Музеї мистецтв Прикарпаття 4
Михайло Тимчук

Обидві виставки триватимуть впродовж усіх Різдвяних свят.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: