fbpx

Школи самі будуть вирішувати, коли йти на канікули, – МОН

Суспільство 17:39, 28.04, 2021

Школи будуть самостійно визначати, коли саме закінчити навчальний рік і коли почати канікули.

Про це йдеться в листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки України від 27 квітня 2021 року, передає портал Osvita.ua.

Тривалість навчального року є внутрішнім питанням кожної школи та має визначатися педагогічною радою закладу освіти, йдеться у листі міністерства.

Однак все ж є обмеження. Так, у відомстві повідомляють, що згідно з законодавством, освітній процес у закладах загальної середньої освіти має бути організованим у межах навчального року, а він закінчується не пізніше 1 липня.

«При цьому структура та тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом», – зазначили в МОН.

Там також наголосили, що подібні рішення мають бути ухвалені з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку учнів, а ще з огляду на особливості регіону тощо.

«У межах академічної автономії питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників», – повідомили у міністерстві.

Як зазначили в Міносвіти, навчальний рік має закінчитися не пізніше 1 липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: