fbpx

Софія Федина відвідала госпіталь ветеранів війни у Коломиї

Суспільство 14:49, 19.08, 2021

Народна депутатка України Софія Фeдина відвідала Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради.

Софія Фeдина ознайомилася з роботою закладу та взяла участь у святковій літургії з нагоди свята Преображення Господнього.

«Завдяки команді головного лікаря Володимира Федоришина в госпіталі є каплиця, ведуться ремонти і реконструкції, встановлюється нове обладнання. Так є, коли людина горить своєю справою і вкладає всі ресурси у розвиток госпіталю! Але на порядку денному вже другий рік незмінно стоїть питання виокремлення/створення саме ветеранських пакетів НСЗУ, над чим і працюємо з колегами з «Європейської Солідарності» , – відзначила Софія Фeдина.

Генеральний директор госпіталю Володимир Федоришин поінформував, що госпіталь працює п’ять років. Зараз у ньому функціонує стаціонарне відділення, поліклініка, харчоблок та господарські будівлі. Роботу закладу забезпечує 140 працівників, серед яких 20 лікарів, 50 – працівників середнього медичного персоналу.

Депутат обласної ради від «Європейської Солідарності» Юрій Глинський зазначив, що за ініціативи фракції «ЄС» з обласного бюджету у 2021 році виділено 2 млн грн на встановлення ліфту та облаштування операційної у госпіталі.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: