fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Підмихайлі

Суспільство 10:30, 27.07, 2019

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт на полікристалічних сонячних панелях Canadian Solar, що працює за «зеленим» тарифом, в селі Підмихайля Калуського району Івано-Франківської області.

сонячна електростанція

Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

сонячна електростанція

Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть змогу виробити 14 815,00 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

сонячна електростанція

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї Canadian Solar HiKu CS3W-400P – 36 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги PrimeVOLT PV-15000 T-U.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Підмихайлі 1

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: