fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ланчині

Суспільство 10:00, 02.11, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на полікристалічних сонячних батареях C&T Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області.

сонячна електростанція в Ланчині
сонячна електростанція в Ланчині

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

сонячна електростанція в Ланчині

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 33 325,61 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ланчині 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелі C&T CT60285P – 121 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000 33KTL-A.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено в Ланчині 2

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: