fbpx

Студент ІФНМУ переміг на міжнародній науковій конференції у Львові

Суспільство 12:13, 02.11, 2021

На базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького 27-29 жовтня в онлайн-форматі відбулася міжнародна студентська конференція «82 LYSICon».

Учасниками була студенти медичних університетів України та закордону. Право виступити на конференції учасники отримували після попереднього відбору робіт, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

У науковому форумі взяв участь студент п’ятого курсу ІФНМУ Салман Махмуд. Він презентував результати своєї наукової роботи «Оніходистрофія як результат впливу екзогенних та ендогенних факторів» на секції «Дерматологія та клінічна імунологія». Науковий керівник роботи — асистент кафедри дерматології та венерології Христина Николайчук. Вона також представляла ІФНМУ в складі Наукової ради конференції.

Кнференція відбувалася в два етапи. Спершу доповідачі презентували свої наукові роботи у формі постера на секційному засіданні. Основним завданням було зацікавити аудиторію та Наукову раду актуальністю та оригінальністю своєї роботи в максимально стислій формі за короткий проміжок часу. Другий етап відбору – це усний захист наукової роботи з її мультимедіапрезентацією. До цієї стадії допускалися учасники, які набрали високі бали на попередній.

29 жовтня на закритому засіданні секції «Дерматологія та клінічна імунологія» були оголошені результати. Салман Махмуд посів перше призове місце. Христина Николайчук відзначає, що підготовка до участі в конференції була нелегкою справою і вимагала часу від студента-науковця. Махмуд чудово впорався з цим, і наставниця задоволена виступом свого гуртківця.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: