fbpx

Студентка ІФНТУНГ перемогла в програмі обміну Global UGRAD і вчиться в США

Суспільство 13:50, 24.01, 2023

Студентка третього курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» Юлія Григораш стала переможницею програми обміну для студентів Global UGRAD (Global Undergraduate Exchange Program).

Із понад 200 учасників суддівська колегія програми відібрала 10 найкращих студентів для навчання протягом одного семестру в американських освітніх закладах.

У межах програми Юлія отримала стипендію на навчання за своєю спеціальністю в Presbyterian College (США, м. Клінтон штату Південна Кароліна) протягом семестру – з 3 січня до 15 травня 2023 року.

Серед основних дисциплін, які включає семестрова програма навчання, Юлія вивчатиме «Застосування комп’ютерних технологій у бізнесі», «Вступ до аналітики даних», «Організаційний та поведінковий менеджмент» тощо. Окрім навчання, участь у програмі обміну передбачає обов’язкову волонтерську діяльність, яка допомагає додатковій адаптації здобувачів у соціумі. Для цього студентам пропонують звернутися до спеціального департаменту, який за їхніми вподобаннями й інтересами підшукає відповідні можливості.

Уже за перші три тижні навчання в Presbyterian College Юлія ділиться враженнями: 

«Навчатися тут – це величезна можливість для того, щоб отримати нові знання за своєю спеціальністю і розширити свій кругозір. Навчальний процес тут гнучкий та зручний для студентів. До моєї навчальної програми ввійшли такі предмети, як: комп’ютерні технології в бізнесі, бізнес-аналітика, менеджмент тощо. На заняттях ми вирішуємо практичні кейси, аналізуємо бізнес-моделі й робимо відповідні прогнози. Усі неймовірно привітні, тому із превеликим задоволенням вивчаю культуру США, їхні звичаї та традиції. Також за програмою матиму 20 годин волонтерської діяльності, яка повинна допомогти та вплинути на моє розуміння американського соціуму та соціуму загалом».

Це не перше досягнення Юлії Григораш в ІФНТУНГ. Ще на першому курсі за результатами лідерської програми «Rising Stars in Energy» студентка отримала статус амбасадорки напрямку енергетики. Згодом долучилася до проєкту Британської ради Creative Spark, взяла участь в марафоні «Молода енергія», представляла університет на міжнародному саміті Perspektywy Women in Tech Summit.

Студентка ІФНТУНГ перемогла в програмі обміну Global UGRAD і вчиться в США 1
Юлія Гигораш

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: