fbpx

Студентка з Прикарпаття перемогла у Всеукраїнському конкурсі про відбудову України

Суспільство 11:54, 25.07, 2022

Студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Яніна Пучко стала призеркою у Всеукраїнському конкурсі есе про відбудову України. Робота Яніни була визнана однією з найкращих серед 63 текстів, надісланих учасниками.

Конкурс есе та аналітичних статей «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання» проводила громадська організація «Стратегічна візія». Його метою було висвітлити головні, на думку молодих фахівців, напрямки та шляхи відбудови України після війни у різних галузях: від економіки до ментального здоров’я.

Запрошення долучитися до конкурсу отримали близько 100 провідних університетів України, а свої роботи надіслали 63 учасники. Серед них організатори обрали 6 робіт, в яких молоді інтелектуали запропонували найґрунтовніші ідеї щодо відбудови. Крім того, ще 4 роботи відзначили партнери конкурсу – міжнародний холдинг TECHIIA, екотехнологічна компанія «Гранік» та видання «Гетьман». Роботи учасників можна переглянути за посиланням>>>.

«Українська молодь, зокрема студентство, які сьогодні залучені до захисту країни, волонтерства, інформаційного та економічного «фронтів», мають брати участь і у визначенні того, якою буде післявоєнна відбудова та загалом майбутня розбудова України. Цей конкурс буде лише початком великої роботи — учасників цього конкурсу та майбутніх наших проєктів ми плануємо долучати до системної діяльності з відбудови країни як експертів, координаторів і практиків», — зазначає голова ГО «Стратегічна візія» Максим Савченко.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: