fbpx

Студенти франківського медуніверситету складатимуть іспити онлайн

Суспільство 14:05, 20.05, 2020

21 травня в ІФНМУ екзамени починаються на медичному факультеті, 29 травня стартують студенти медичного коледжу, 30 травня починає стоматологічний факультет, 1 червня — фармацевтичний факультет.

Виконуючи всі урядові постанови, а також рекомендації МОН та МОЗ, ректорат прийняв рішення про завершення навчального року дистанційно. Оскільки від Центру тестування ще немає графіка складання ліцензійних іспитів «Крок», в університеті вирішили почати з державних іспитів, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

«Іспити проведемо з використанням платформи Teams, до якої мають доступ усі студенти і викладачі, — розповідає перша проректорка, професорка Ганна Ерстенюк. — Оскільки наші іспити є практично орієнтовані і частину завдань студенти виконували біля ліжка хворого або в навчально-практичних центрах університету, то цього разу екзаменаційні матеріали були адаптовані до нових умов».

За словами Ганни Ерстенюк, студенти працюватимуть із ситуаційними задачами із супроводом відео, рентгенограм, комп’ютерних томограм тощо. Екзаменатори працюватимуть в аудиторіях університету з дотриманням вимог безпеки, а студенти перебуватимуть вдома. Складено відповідний хронометраж, коли і який студент складає ту чи іншу дисципліну.

Декан медичного факультету професор Роман Яцишин розповідає, що, аби відлагодити порядок складання іспитів, члени екзаменаційних комісій влаштовували своєрідні «рольові ігри», в яких хтось з самих викладачів виступав умовним студентом, і таким чином проводили пробні включення. Це допомогло виявити незручності та недоліки та, де можливо, внести корективи в процес.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: