fbpx

Технології майбутнього у клініці на Закарпатті

Суспільство 14:56, 29.01, 2021

Сучасна медицина стрімко розвивається та опановує новітні технології діагностики й лікування. Завдяки цьому вона стає дедалі комфортнішою для пацієнта та дозволяє виявляти хвороби на ранніх стадіях та лікувати їх з максимальною ефективністю. Проте у свідомості багатьох українців подібні високі технології асоціюються з закордонною медициною. Вони вважають, що такі можливості доступні пацієнтам у Європі та США, а до нас ще не дійшли.

На щастя, це стереотип, адже в Україні теж можна отримати якісну медичну допомогу високого рівня. Саме за такими стандартами працює лікарня Біляка в Ужгороді. Завдяки цьому сюди приїздять не тільки пацієнти з Закарпаття, але й з усієї України. Розберімося, які саме прогресивні технології використовуються у клініці.

Найточніша діагностика

Медичний центр Біляка оздоблений надсучасними УЗД-апаратами експертного класу фірми Toshiba. Сканування може бути як трансабдомінальним, так і трансвагінальним (для жінок) та трансректальним (для чоловіків). При цьому використовуються різні типи датчиків, що дозволяє досконально дослідити внутрішні органи. У Клініці Біляка роблять УЗД:

 • черевної порожнини та заочеревинного простору (печінки, кишківника, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки);
 • сечовивідної системи (нирок, сечоводів, сечового міхура);
 • малого тазу в жінок (матки, яєчників, придатків);
 • малого тазу в чоловіків (сечового міхура, простати, органів калитки);
 • щитоподібної залози та регіональних лімфатичних вузлів;
 • легенів;
 • м’яких тканин;
 • судин кінцівок (вени та артерії).

Технології майбутнього у клініці на Закарпатті 1

Завдяки сучасному УЗД у Клініці Біляка можна виявити:

 • загальний стан внутрішніх органів;
 • запальні процеси;
 • конкременти;
 • гематоми;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення;
 • аномалії розвитку;
 • спайки;
 • скупчення рідини.

Іноді виникає потреба дослідити внутрішні органи більш детально. Найефективніша процедура у цьому випадку – діагностична лапароскопія. Це малоінвазивна операція з доступом через невеличкі проколи. Вона дозволяє виявити патологію та відразу ж її усунути.

Операції без крові та розрізів

Хірурги Клініки Біляка переконані, що класичні черевні операції з великими розрізами мають залишитися у минулому. Адже сьогодні є можливість проводити втручання з мінімальними пошкодженнями тканин. Для цього у клініці використовуються сучасні технології:

 1. Лапароскопія – операція проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке вводять через невеличкі проколи у животі. Усі маніпуляції проводяться під відеонаглядом завдяки мікроскопічній камері з багатократним збільшенням.

 2. Ендоскопія – хірургічне втручання проводиться з доступом через природні отвори. Для контролю теж використовується мікрокамера.

 3. Літотрипсія – конкременти у нирках, сечовому міхурі, сечоводі дроблять лазером, його тонкий сфокусований промінь дозволяє зруйнувати камені будь-якої щільності.

Ці сучасні технології дозволяють проводити операції без стресу для організму, крововтрати та пошкодження тканин. Під час втручання не порушується структура шкіри та м’язів. Це знижує потребу в анестезії, зменшує біль та значно прискорює одужання. Після такого втручання пацієнт швидко відновлюється і в нього не залишається грубих шрамів. Методику оперування лікарі Клініки Біляка підбирають за результатами діагностики.

Цілющий лазер

У лікарні Степана Біляка на Закарпатті активно застосовуються методи лазерного лікування. Завдяки лазерній системі Dornier Medilas H Solvo 35 можна максимально точно впливати на уражені ділянки та лікувати патології швидко й ефективно. Зокрема, у клініці доступне лазерне лікування таких захворювань:

 • Геморой – завдяки методу лазерної вапоризації вузли випаровуються під впливом високих температур. Процедура проходить без болю та крововтрати, в пацієнта не залишається шрамів.

 • Камені у нирках, сечоводі, сечовому міхурі – контактна лазерна літотрипсія дозволяє подрібнювати конкременти силою імпульсу. Після цього вони руйнуються до стану піску й виводяться з організму природним способом.

 • Ерозія шийки матки – лазерний промінь точно дії на патологічні тканин та видаляє їх, не пошкоджуючи здорові ділянки. В пацієнтки після цього не залишається шрамів та келоїдних рубців.

Технології майбутнього у клініці на Закарпатті 2

Сучасна фізіотерапія

Клініка Біляка пропонує пацієнтам ефективні та безпечні процедури, що дозволяють прискорити одужання. Це озонотерапія та фітотерапія. Вони допомагають активізувати природні сили організму, підвищують імунітет, поліпшують обмін речовин.

Щоб підібрати схему лікування, зверніться до лікарні за адресою: Закарпатська обл., Ужгородський район, с. Минай, вул. Коротка, 1а. Для запису на консультацію телефонуйте: +38 (099) 100-10-03.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: