fbpx

ТОП-5 найпопулярніших дизельних генераторів 2019 року

Суспільство 12:02, 26.07, 2019

Питання забезпечення об'єкта автономною генерацією є вкрай важливим, особливо в тих місцях, де відсутня «мережева альтернатива». У цьому випадку на допомогу приходять дизельні генератори.

Різні моделі генераторів відрізняються за своїми характеристиками, які також адаптовані до умов експлуатації. Цікавим буде детально розглянути п’ятірку найпопулярніших моделей дизельних електрогенераторів на початок 2019 року, щоб визначити найбільш важливі їх технічні особливості, на які потрібно звертати увагу перед вибором конкретної моделі.

1. Дизельний генератор Malcomson ML5500-DE1

Цей генератор можна на всіх підставах назвати не тільки автономним, а й портативним. Ця силова установка призначена для електропостачання об’єктів, споживана потужність яких не перевищує 4-5 кВт. До них належать:

  • відкриті торгові точки;
  • окремо розташовані атракціони;
  • будинки дачного типу.

Крім того, цей малопотужний генератор може виступати як джерело резервного (аварійного) живлення.

Його габаритні розміри невеликі: 0,72х0,5х0,6 м. Але при всьому цьому масивний електрогенератор разом з чотиритактним дизельним двигуном (хоч і без обважнюючої системи рідинного охолодження) не може важити мало. Маса агрегату – 104 кг.

Для того, щоб установка була мобільною, вона поміщена всередину об’ємної жорсткої каркасної рамної конструкції, яка забезпечена:

  • найпростішим одноосьовим двоколісним шасі;
  • парою опорних стійок;
  • складаною ручкою для транспортування.

Malcomson ML5500-DE1

Ємності 11-літрового паливного бака вистачає на 6,5 годин безперервної роботи. Струм видається однофазний, напругою в 230 В. Про економічні характеристики такого двигуна говорити сенсу немає, тому що головне його призначення – це забезпечення електроживлення там, де його просто немає протягом обмеженого періоду часу.

2. Генератор дизельний EUROPOWER EPS103DE в кожусі

Зазвичай цей дизель генератор купують для забезпечення електроенергією окремо розташованих стаціонарних будівель (об’єкти ІЖБ).

В промисловості його використовують не так часто, оскільки є більш економічні моделі. Однак як резервна енергоустановка агрегат використовується досить поширено.

Особливістю установки є те, що вона обладнана шумопоглинальним кожухом і може встановлюватися навіть на вулиці (але краще все-таки під навісом). При невеликих габаритних розмірах – 1,4х0,64х0,68 м – установка важить третину тонни (345 кг) і призначена виключно для стаціонарної експлуатації.

Генератор дизельный EUROPOWER EPS103DE в кожухе

3. Електрогенератор дизельний 10 кВт Matari MDA12000SE в кожусі

Електрогенератор обладнаний шумопоглинальним кожухом і захистом від негоди. Але він на відміну від інших має колеса для зручності переміщення, а це автоматично додає йому гучності (на рівні 65 дБ). Цей агрегат також здатний видавати 10 кВт електричної потужності, але при цьому рівень споживання палива у нього складає всього 2,3 літра на годину (але тільки при 65% навантаженні). Це дає йому можливість працювати без перерви майже 16 годин, а ціна за кВт/год складе трохи більше, ніж ціна мережевого оператора, помножена на 2.

Номінальна потужність генератора – 9 кВт, хоча він може «розганятися» і до 10 кВт. За годину при навантаженні в 75% витрачається 3,1 л дизельного палива.

Электрогенератор дизельный 10 кВт Matari MDA12000SE в кожухе

4. Дизельна електростанція 10 кВт EUROPOWER EPS123DE в кожусі

Модель є справжнісінькою автономною електростанцією, що пристосована для тривалої роботи. Перевагою є шумопоглинальний кожух, рідинне охолодження і можливість стаціонарної установки. Максимальна потужність – до 12 кВт. Однак через підвищення вимог до надійності та довготривалості безперервної експлуатації більш високим є споживанням палива (3,5 літра на годину при 75% навантаженні). А це вже 3-кратне перевищення кВт/год над тим, що споживається з мережі.

Дизельная электростанция 10 кВт EUROPOWER EPS123DE в кожухе

5. Дизельний генератор 30 кВт DALGAKIRAN DJ44CP в кожусі

Це повноцінна автономна дизельна електростанція середнього діапазону потужності. Цей показник потужності тут становить 40 кВт при максимальному навантаженні. При цьому струм видається вже 3-фазний, з напругою 380-400 Вольт.

Дизель генератор 30 кВт DALGAKIRAN DJ44CP в кожухе

Такими електростанціями можна обладнати промислові виробництва, оскільки на більш масштабному рівні досягається велика економія: споживання при 75% навантаженні становить 8,12 літра на годину, що дає меншу вартість кВт/год, ніж можна отримати з мережі.

Дизельний генератор оснащений шумозахисним кожухом і може встановлюватися на вулиці. Його вага – 800 кг.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: