fbpx

Три виші Польщі передали допомогу для науковців-переселенців, які замешкали в гуртожитках ПНУ

Суспільство 14:47, 24.01, 2023

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника прийняв допомогу для викладачів Херсонського державного університету та інших науковців, які тимчасово проживають в гуртожитках ПНУ.

Допомогу зібрали колеги з Університету імені Адама Міцкевича в Познані, Військової технічної академії у Варшаві і Морської військової академії в Ґдині.

Ініціатори акції під назвою «Науковці для науковців» – професор Мацей Франц, професор Адам Останек та доктор Маріуш Кардас. Вони неодноразово відвідували Прикарпатський університет в рамках традиційної щорічної конференції «Станиславів та Станиславівщина», до організації якої долучались спільно з Центром польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, починаючи з 2016 р.

З української сторони координатором акції виступив доцент кафедри міжнародних відносин Прикарпатського університету Петро Гаврилишин.

Для тимчасово переміщених колег-науковців, які проживають в гуртожитках Прикарпатського університету, передали багато необхідних речей, інформує пресслужба вишу. Зокрема, це набори постільної білизни, побутова хімія, ковдри, засоби гігієни тощо.

Допомогою можуть скористатися представники як Херсонського державного університету, що нині працює на базі ПНУ, так і інші науковці, які тимчасово мешкають у гуртожитках.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: