fbpx

Тимчасово призупинили електронну чергу у підрозділах міграційної служби на Франківщині

Суспільство 17:39, 01.03, 2021

Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області поінформувало про обмеження, які встановили у звв’язку з оголошенням “червоної зони” епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Івано-Франківської області.

Обмеження в ДМС на Франківщині встановлюють з 26 лютого.

З 1 березня і на період дії карантинних заходів у регіоні з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО роботу сервісу «Електронна черга» в усіх територіальних підрозділах міграційної служби.

Громадяни, які раніше зареєструвалися в електронній черзі на отримання адміністративної послуги на певний день, час і територіальний підрозділ, – отримають послугу безумовно і в повному обсязі.

У зв’язку з призупиненням роботи електронної черги у територіальних підрозділах передбачена можливість оформляти документи у режимі живої черги.

“Звертаємося до населення з проханням проявити максимум терпіння і не відвідувати міграційну службу без нагальної потреби”, – акцентують в обласній ДМС.

Також нагадують, що на час карантину скасовано особистий прийом громадян керівництвом управління ДМС та територіальних підрозділів міграційної служби.

Звернутися до управління ДМС на час посиленого картантину можна дистанційно – поштою: за адресою вул. Ак. Гнатюка, 29, м. Івано-Франківськ, 76010; електронною поштою: if@dmsu.gov.ua;

Можна залишити коментар під дописами на офіційній фейсбук-сторінці УДМС в області https://www.facebook.com@UDMSIF.

Крім того, можна зателефонувати в УДМС в області на номери телефонів «гарячої лінії» Управління (0342) 53-44-55 або (0342) 55-31-12.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: