fbpx

У Чернієві знайшли вулицю, названу на честь депутатки Держдуми Росії

Суспільство 11:06, 21.05, 2020

Бригада декомунізаторів, створена на Прикарпатті, не припиняє своєї роботи і під час карантину. Зараз вона працює над тим, щоб перейменувати вулиці, названі на честь Валентини Терешкової, повідомляє директор обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Ярослав Коретчук, інформує “Суспільне. Карпати”.

“Нещодавно ми спрямували звернення до Черніївської сільської ради про те, що на її території є вулиця, названа на честь Валентини Терешкової. Це космонавт, а сьогодні – ще й депутат Державної Думи Російської Федерації, – розповів журналістам Суспільного Карпати Ярослав Коретчук. – Вона активно підтримувала окупацію Кримського півострова, а нещодавно виступила у Думі з ідеєю обнулити терміни для Володимира Путіна. Тобто, щоб він знову був президентом. Вважаємо, що не може бути на Прикарпатті вулиць, названих на честь таких одіозних особистостей”.

Із Черніївської сільської ради, за словами директора музею, декомунізатори отримали відповідь про те, що село Черніїв увійшло до складу Івано-Франківської ОТГ. Тож листа з вимогою перейменувати вулицю переадресували на розгляд Івано-Франківської міської ради.

Також бригада декомунізаторів під час карантину виявила, що не позбулися старих, комуністичних назв в окремих населених пунктах Коломийського району. Листи про перейменування надсилатимуть і туди, запевнив Ярослав Коретчук.

Бригада декомунізаторів – це громадське об’єднання без юридичної реєстрації. Туди увійшли люди, яким важлива історія, які хочуть позбутися старих комуністичних назв на Івано-Франківщині.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: