fbpx

У дитсадках Франківська вилучили 354 кг масла, що виявилося спредом

Суспільство 17:29, 19.04, 2021

Івано-Франківське управління ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області при перевірці в ДНЗ № 36 «Віночок» (Івано-Франківськ вул. Юліана Целевича, 16-А) виявило невідповідність в маркуванні «Масла солодковершкового селянського 72,5%», зокрема відсутній виробник продукту. Фахівці відібрали зразки масла різних дат виробництва.

Постачальником продукту в усі дитячі садочки Івано-Франківська є ТОВ «ГОЛДПРО» (Львівська область, Городоцький район, с. Суховоля), Лабораторні дослідження проводились у акредитованій Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби щодо встановлення в харчовому продукті рослинних жирів.

За результатами досліджень зразків встановлено невідповідність харчового продукту за вмістом тригліцеридів. Простіше кажучи, «Масло солодковершкове селянське 72,5%» виявилось спредом. Держпродспоживслужба повідомила департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради про результати перевірки і відкликання продукції.

Головний державний інспектор області видав Розпорядження щодо вилучення залишків харчового продукту «Масло солодковершкове селянське 72,5%» (дата виробництва 27.03.2021 р., партія № 27 та 06.04.2021 р., партія № 06) із харчоблоків ДНЗ Івано-Франківської ОТГ.

Держпродспоживслужба також проінформувала про факт фальсифікації харчового продукту оператора ринку, де здійснювався відбір зразків, – ДНЗ № 36 «Віночок», постачальника масла – ТзОВ «ГОЛДПРО» та Головне управління Держпродспоживслужби в Львівській області для вчинення дій відповідно до чинного законодавства.

Станом на 19 квітня міський департамент освіти та науки у терміновому порядку вилучив із дошкільних навчальних закладів 354,81 кг залишків масла та готує матеріали для розірвання договору на постачання масла з ТзОВ «ГОЛДПРО».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: