fbpx

У Франківському ОПЦ оновили реанімацію для новонароджених від 500 г

Суспільство 09:16, 25.08, 2022

В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі відкрили відділення інтенсивної терапії новонароджених після капітального ремонту.

Вчора голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук взяла участь в урочистому відкритті цього відділення, інформує пресслужба ОВА.

“Символічно саме на День незалежності України відкрити відділення інтенсивної терапії у перинатальному центрі. Сучасне обладнання, яким оснащено відділення, дасть можливість висококваліфікованим медичним фахівцям надавати якісну медичну допомогу новонародженим діточкам з масою тіла від 500 грамів”, – зазначила Світлана Онищук.

У Франківському ОПЦ оновили реанімацію для новонароджених від 500 г 1

Відділення розраховане на 12 ліжок задля надання високоспеціалізованої кваліфікованої медичної допомоги новонародженим. Тут працюють дев’ять лікарів, 17 медичних сестер та дві молодші медсестри.

«Ми демонструємо цілому світу, що, не зважаючи на війну, яка є у нашій державі, ми працюємо задля перемоги нашої країни на всіх фронтах. Тому від самого початку дуже важливо було спрямовувати кошти обласного бюджету саме на заклади охорони здоров’я області», – наголосила очільниця області.

В підсумку покращиться якість надання медичної допомоги і зменшиться кількість ліжко-днів, проведених пацієнтами у цьому відділенні, додали медики. Все це стало можливим завдяки новому медичному обладнанню, яке було придбане для цього відділення, – а це нові апарати штучної вентиляції легень, кувези, відкриті реанімаційні системи, монітори пацієнта, шприцеві насоси та зігріваюча апаратура для немовлят.

У Франківському ОПЦ оновили реанімацію для новонароджених від 500 г 2

“Одним із ключових факторів у лікуванні передчасно народжених дітей є своєчасна діагностика у відповідності до світових стандартів. Тому це відділення було облаштовано сучасним апаратом ультразвукової діагностики, рентгенапаратом та газовим аналізатором крові”, – йдеться в повідомленні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: