fbpx

У франківському "Ваґабундо" відкрили фотовиставку Ростислава Шпука – діджей Юрій Іздрик

Суспільство 20:57, 15.08, 2019

У "Підземному Переході Ваґабундо" сьогодні з музикою відкрили виставку "Незначне" відомого франківського блогера і фотографа Ростислава Шпука.

Сам автор виставку своїх фотографій “Незначне” називає “фітоальбомом”. Це макрозйомка, добірка з життя комах і рослин. Як це завжди буває у Ростислава Шпука, знимки – з подвійним дном, тобто сенсом. Якщо трохи довше подивтися, розумієш, що то – про людей. 

“Реальність з обмеженою очевидністю. Напіввиставка, напівгра, напівконцерт”, – означили організатори сьогоднішню подію у “Ваґабундо”, натякаючи і тут на додаткові сенси.

А вони в тому, що один із засновників “Підземного Переходу” Ростислав Шпук відзначає сьогодні свій день народження. Тому відкриття виставки і святкування пов’язали музикою Юрія Іздрика. Він діджеїв. Перформанс від поета і музиканта під назвою “Незначні” також був про важливе. 

Порядкував Юрій Андрухович.

У франківському "Ваґабундо" відкрили фотовиставку Ростислава Шпука – діджей Юрій Іздрик 1
У франківському "Ваґабундо" відкрили фотовиставку Ростислава Шпука – діджей Юрій Іздрик 2
У франківському "Ваґабундо" відкрили фотовиставку Ростислава Шпука – діджей Юрій Іздрик 3

Про Ростислава Шпука з нагоди його виставки і дня народження написав у мережі продюсер команди “Familia Перкалаба” Олег Мох Гнатів: 

“1. він один з тих з кого почалося поняття Familia у банді Перкалаба, тобто з нього почалось розширюватись дружнє коло навколо групи, людей які є співзвучними до концепції, підходів, ідеології групи.
2. він є автором найрезонансніших і найдивніших фотосесій Перкалаби.
3. його око як алмаз вирізає з буденного, чудесне і фіксує це на люди. фото його стають брильянтами. а він ювелір.
4. тексти його такі щільні сенсами шо туди не засунеш навіть бритву. деяким з його поста стало би на повість, якшо розбавити водою порожняків. він шкодує слова, не шкодуючи ідей. консервує їх настільки сухо і точно, шо ботулізму емоцій в цих консервах шансів немає. сухо і точно. він і в житті такий – точний і сухуватий. це аристократична сухість, він і скромний як справжній аристократ. 
5. він є одним із батьків Підземний Перехід Ваґабундо, місця яке стало культовим за місяць, там де другим потребуються роки.
6. сьогодні у нього там виставка. це його подарунок собі і всім. бо сьогодні в нього День Народження.
7. він це Ростислав Шпук”

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: