fbpx

У Франківську 12 споживачів на Ленкавського і Кривоноса залишаться без газу

Суспільство 15:56, 05.06, 2021

Власник підприємства “Західенергоконтроль”, на території якого розташований газорегуляторний пункт (ГРП) державної форми власності, не надає доступу працівникам “Івано-Франківськгазу” для його заміни.  

Цей ГРП побудований та введений в експлуатацію в 1976 році.

За тривалий період експлуатації пункт зносився та потребує заміни. Та, на жаль, цього газовики зробити не можуть. Уже протягом кількох місяців вони неодноразово зверталися до власника “Західенергоконтроль” з вимогою надати доступ до ГРП, проте він, порушуючи чинне законодавство, відмовляє в доступі на територію, повідомляють у пресслужбі “Івано-Франківськгазу”.

Кілька днів тому на ГРП спрацював запобіжний клапан. Але відновити роботу аварійного газорозподільного пункту газовики не можуть. Це може призвести до надзвичайної ситуації. В результаті 12 домоволодінь залишилися без газу.

У компанії зазначають, що «Івано-Франківськгаз» має право безперешкодного та безкоштовного доступу до земельних ділянок всіх форм власності, на яких розташована газорозподільна система, для виконання своїх функцій та обов’язків, передбачених законодавством.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: