fbpx

У Франківську ФОПам виплатили майже 2,5 млн грн допомоги на дітей

Економіка 12:31, 04.06, 2020

Департамент соціальної політики Івано-Франківської міської ради виплатив допомоги 463 сім’ям фізичних осіб підприємців на загальну суму 2 496 358,29 грн відповідно до постанови Кабінету Міністрів №330 «Про виділення коштів для надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку».

Нагадаємо, уряд виділив кошти для виплати грошової допомоги на дітей до 10 років батькам, які є фізичними особами-підприємцями. Допомогу виплачуватимуть під час карантину та місяць після його скасування на дітей віком до 6 років у сумі 1779 грн і на дітей віком від 6 до 10 років (включно) – 2218 грн. Оформити виплату можна в місцевому управлінні соцзахисту населення, переславши документи поштою, або онлайн – на е-сервісі сайту Мінсоцполітики чи за допомогою додатку «Дія». 

Допомога на дітей надається фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку. Виплата надається тим ФОПам, які сплатили ЄСВ за 2019 рік.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: