fbpx

У Франківську функціонують відділення медико-психологічної реабілітації: кому і як надають допомогу

Суспільство 16:57, 25.11, 2022

За ініціативи Міністерства у справах ветеранів України на базі КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” (м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91) та КНП “Прикарпатський обласний клінічний центр психологічного здоров’я” (м. Івано-Франківськ, вул. Медична, 15) функціонують відділення медико-психологічної реабілітації.

У відділеннях медико-психологічної реабілітації надаватимуть висококваліфіковану спеціалізовану медико-психологічну допомогу гарантованого рівня. Тут працюють мультидисциплінарні команди фахівців в сфері охорони психічного здоров’я, які мають право застосовувати методи психологічного і психотерапевтичного впливу, повідомляють у Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

У відділеннях проводиться психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, що здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, та членів їх сімей і членів сімей загиблих таких осіб.

️За потреби особи, що звертаються у відділення, можуть отримати консультацію лікаря-психіатра.

Послуги з психологічної реабілітації надаються стаціонарно, амбулаторно, в телефонному режимі та дистанційно.

Умовою надання допомоги є: самозвернення особи, що потребує психологічної реабілітації; направлення лікуючого лікаря або лікаря сімейної медицини.

Звертайтеся в реєстратуру обласної клінічної лікарні за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91 або за номерами телефону в кол-центр КНП “ОКЛ ІФОР” 095-303-42-42; 097-303-42-42.

А також в Прикарпатський обласний клінічний центр психологічного здоров’я за адресою: с. Чукалівка, вул. Медична, 17 чи за номером телефону: 0342774968.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: