fbpx

У Франківську IT-Кластер Академія запускає навчальні курси офлайн

Суспільство 17:50, 28.07, 2021

Франківцям пропонують спробувати себе в ІТ- сфері. ІТ-Кластер Академія стартує з курсами Quality Control та Ruby on Rails.

Курси почнуться ів серпні і пройдуть офлайн, інформують в ІТ-Кластері.

30 липня одну навчальну програму презентують на 𝗢𝗽𝗲𝗻 𝗔𝗶𝗿 𝗥𝘂𝗯𝘆 𝗠𝗲𝗲𝘁-u𝗽 від SoftServe у франківському Палаці Потоцьких. Захід безкоштовний, але реєстрація обов’язкова. Важливо. Максимальна кількість гостей на локації обмежена — не більше 50 людей.

Про Ruby on Rails. Початок курсу – 17 серпня. Ruby on Rails – для старту кар’єри розробника, адже вивчення цієї мови займає менше часу. Викладачі курсу: Юрій Стефанюк, компанія CodeElves, та Віталій Касянчук, компанія EPAM. Термін навчання 3 місяці; 26 занять по 2 години, 2 рази на тиждень. Групи до 15 людей. Робота в команді над спільними проектами. Заняття з HR по складанню резюме та пробна співбесіда з рекрутером. Після завершення навчання – сертифікат.

Quality Control. Щоб опанувати професію тестувальника не потрібно вчитися чотири роки в університеті, зазначають в ІТ-Кластері. Ця професія підходить для тих, хто в досить короткий термін хоче отримати весь обсяг знань, необхідний для роботи. Відтак оновлена програма курсу. Додано багато практичних занять. Викладачі курсу – досвідчені спеціалісти місцевих ІТ компаній, які мають великий практичний досвід на реальних проектах.

Більше за номером +38 (063) 674 12 19.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: