fbpx

У Франківську мешканці восьми будинків виконали вимоги для отримання 50 тис. грн на індивідуальне опалення

Суспільство 14:48, 23.03, 2023

З 38 будинків, які цього року планують відключити від централізованого опалення, вісім вже виконали необхідні умови, щоб отримати з бюджету допомогу на встановлення індивідуального опалення.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Вже є перші вісім будинків, які виконали всі необхідні кроки і можуть з понеділка, 27 березня, звертатися за виплатами. Це адреси: Бандери, 62, Бандери, 69, Гвардійська, 7, Дудаєва, 1, Коновальця, 207, Національної Гвардії, 16, 18, 20. Загалом – це 472 квартири”, – повідомив Марцінків.

Нагадаємо, міська рада Івано-Франківська прийняла рішення про  відключення 38 будинків в районі вулиць Чорновола, Петлюри, Коновальця, Сорохтея від централізованого опалення. Разом це 2015 квартир.

Мешканці цих будинків зможуть отримати з міського бюджету по 50 000 грн для переходу на індивідуальне опалення. 

Для цього потрібно:

1. Провести збори та обрати уповноважену особу житлового будинку, яка представлятиме інтереси співвласників у вирішенні питань щодо відключення багатоквартирного будинку.

Оформити протокол зборів

2. Замовити і отримати технічні умови на від’єднання від централізованого опалення в ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Заява з копією рішення Івано-Франківської міської ради від 10.03.2023р. №47-34 «Про врегулювання питань теплопостачання у м. Івано-Франківську» подається УПОВНОВАЖЕНОЮ особою до теплопостачальної організації.

3. Замовити і отримати технічні умови на реконструкцію системи газопостачання об’єкта або технічні умови на тимчасове приєднання до електричних мереж електроустановок.

При встановленні газового індивідуального опалення замовляється також:

  • гідравлічний розрахунок газових мереж будинку,
  • проєкт на заміну загальнобудинкових газових мереж на облаштування індивідуального опалення.

Постачальником послуг індивідуального опалення може бути газо- або електропостачальна організація.

4. Звернутися за матеріальною допомогою в сумі 50 000 грн для облаштування індивідуального опалення в квартирах мешканців та реконструкції газових/електричних мереж будинку в цілому.

Алгоритм дій:

1) УПОВНОВАЖЕНА ОСОБА від будинку подає в ЦНАП копії документів, виготовлених для переходу на індивідуальне опалення:

  • копію технічних умов на від’єднання від ЦО;
  • копію технічних умов на реконструкцію системи газопостачання об’єкта, приєднаного до ГРМ, або технічних умов на тимчасове приєднання до електричних мереж електроустановок.

При встановленні газового індивідуального опалення:

  • копію проєкту гідравлічного розрахунку газових мереж будинку;
  • копію проєкту на заміну загальнобудинкових газових мереж.

2) ЗАЯВНИК після того, як уповноважена особа передала у ЦНАП попередній пакет документів, звертається в ЦНАП із заявою встановленої форми і копіями документів:

  • копія паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копія документів, що підтверджують право власності на квартиру;
  • реквізити рахунку, відкритого в установі банку.

5. Виконання будівельно-монтажних робіт у будинку і поквартирного встановлення індивідуального опалення. Роботи виконують ліцензовані організації.

6. Від’єднання від централізованого опалення. Роботи виконують ліцензовані організації. Від’єднання будинку від мереж центрального опалення здійснюється в міжопалювальний період.

7.  Після підписання відповідного акту будинок відключається від мереж центрального опалення. Абонентам припиняється нарахування плати за послуги центрального опалення.

Отже, кошти можна отримати лише після виконання четвертого кроку й після того, як уповноважена особа подасть документи у ЦНАП. Кожен мешканець тоді особисто має звернутися в Центр надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 9) із заявою на отримання коштів.

За деталями та запитаннями можна звертатись за тел: (0342) 78 41 10, (050) 808 11 20.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: