fbpx

У Франківську на Мазепи влаштували турбокільце

Суспільство 07:32, 22.06, 2019

Кільцева розв'язка на вулиці Мазепи в Івано-Франківську отримала нову розмітку.

Буквально днями на кільцевій розв’язці, що на перетині вулиць Мазепи, Крихівецької, Набережної Стефаника, Довженка, нанесли розмітку турбокільця – турбокаруселі.

Потестували це турбокільце автомобілісти, учасники групи “UCG. urban consulting group”.

Вони зауважили, що перед кільцем ще не встановлені знаки 5.16. “Рух по смугах” та не нанесена відповідна розмітка 1.18. Також напрямні острівці на в’їзді ще в розмітці – їх мають привести у відповідність до проєкту та зробити “фізичними”, у бордюрі.

Турбокільце – це особливий тип кругового руху, що передбачає вибір необхідної смуги для потрібного напрямку ще до входу на кільце. На самому ж кільці смуги розмічені не колами, а рукавами спіралі, які одразу направляють на потрібний напрямок. Тобто, основна відмінна риса від класичної кільцевої розв’язки – це стовідсоткове каналування потоку, без необхідності перелаштування в іншу смугу при маневрі.

“Приємно, що наші проєкти втілюються, дякуємо #Комуналка_ІФ за ініціацію проєкту та Управління транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради – за початок реалізації”, – додали автоурбаністи.

Ще одне турбокільце в Івано-Франківську

📍 Сьогодні потестували ще одне турбокільце в Івано-ФранківськуБуквально на днях, на кільцевій розв'язці, що на перетині вулиць Мазепи, Крихівецької, набережної Стефаника, Довженка, нанесли розмітку турбокільця (турбо-каруселі).Слід зауважити, що перед кільцем ще не встановлені знаки 5.16. Рух по смугах та не нанесена відповідна розмітка 1.18. Також, напрямні острівці на в'їзді наразі в розмітці, проте, сподіваємося, що з часом, їх приведуть у відповідність до проекту та зроблять фізичними (у бордюрі). 💡 Нагадаймо, що турбокільце – це особливий тип кругового руху, що передбачає вибір необхідної смуги для потрібного напрямку ще до входу на кільце. На самому ж кільці смуги розмічені не колами, а рукавами спіралі, які одразу направляють на потрібний напрямок. Тобто, основна відмінна риса від класичної кільцевої розв'язки – це стовідсоткове каналізування потоку, без необхідності перелаштування в іншу смугу при маневрі.Приємно, що наші проекти втілюються, дякуємо #Комуналка_ІФ за ініціацію проекту та Управління транспорту і зв'язку Івано-Франківської міської ради – за початок реалізації.#urban #UCG #БезпекаРуху_UCG #Ivano_Frankivsk

Опубліковано UCG. urban consulting group Пʼятниця, 21 червня 2019 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: