fbpx

Петро Шкутяк: у Франківську облаштували сучасну майстерню для підготовки зварників

Суспільство 15:54, 26.01, 2021

Для вищого професійного училища №21 м. Івано-Франківськ придбали сучасне зварювальне облданнання та обладнання для обробки металу. 

Про це у мережі “Фейсбук” повідомив заступник міського голови Петро Шкутяк.

Зокрема, для закладу закупили 11 одиниць обладнання для металообробки на 1 мільйон гривень. Фінансування відбулося у рамках проєкту «STEM освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах», що співфінансується в рамках спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020.

Завдяки ж фінансуванню з державного та міського бюджетів на сьогодні у майстерні уже облаштували 15 робочих кабін, де учні можуть відпрацьовувати свої навики.

Для навчання придбали 16 одиниць зварювального обладнання, обладнання для підготовки металів до зварювання, захисні костюми, маски. Нова техніка допоможе готувати кращих фахівців для містобудівної галузі.

“Майстер виробничого навчання Віктор Познацький показав нам роботу кількох видів зварювальних апаратів, лабораторію з віртуальним тренажером зварника та інтерактивну панель, яку використовують для теоретичного навчання учнів. Радий констатувати, що у ВПУ зараз є все для навчання конкурентоспроможних спеціалістів на ринку праці”, – написав Шкутяк.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: