fbpx

У Франківську оголосили конкурс на посаду гендиректора обласної інфекційної лікарні

Суспільство 12:21, 06.12, 2021

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації оголосив конкурс на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

Вимоги до претендента: повинен вільно володіти державною мовою, мати повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організації і управління охороною здоров’я» або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки».

Стаж роботи на керівних посадах не менше – 7 (семи) років, йдеться у повідомленні пресслужби ОДА.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров’я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров’я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров’я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров’я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон’юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв’язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я.

Вимоги до конкурсної пропозиції: Конкурсна пропозиція може містити проєкт плану розвитку Підприємства на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

– план реформування Підприємства протягом одного року;

– заходи з виконання завдань Підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників Підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

– пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку Підприємства;

– пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності Підприємства.

Умови оплати праці генерального директора та істотні умови прописуються в контракті.

Дата та місце проведення конкурсу:

  • засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів відбудеться: 21.12. 2021 о 10 год. 00 хв.
  • засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» відбудеться  28.12.2021 року о 10 год. 00 хв.

Проведення конкурсу відбудеться у приміщенні департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за адресою: 77004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 345.

Прийом документів претендентів здійснюється департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації з 03.12.2021 по 20.12.2021 за адресою:

77004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 335 тел. 55- 20-14, e-mail: department@doz.if.gov.ua

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: