fbpx

У Франківську погасили поштову марку, присвячену працівникам критичної інфраструктури

Суспільство 12:16, 15.02, 2023

В Івано-Франківську відбулася презентація поштової марки під назвою “Воїни світла. Воїни добра”. Аркуш включає 5 марок, кожна з яких розповідає про працівників критичної інфраструктури: енергетиків, газовиків, дорожників, зв’язківців та водопостачальників. Тираж – 300 тисяч маркових аркушів.

Символічно процедура погашення відбулася в центральній диспетчерській Прикарпаттяобленерго, яку енергетики називають серцем компанії, бо тут пульсує життя мереж краю. У церемонії погашення марки взяли участь представники підприємств, які забезпечують затишок та комфортне життя українців у тилу, а також заступник голови Івано-Франківської ОВА Вадим Созоник та керівник Івано-Франківської дирекції Укрпошти Михайло Рудий, інформує пресслужба Прикарпаттяобленерго.

«Укрпошта відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті України, проведенням погашення поштових марок та конвертів спеціально виготовленим поштовим штемпелем, який існує тільки один день, – інформує керівник обласної Укрпошти. – Саме завдяки спецпогашенню пам’ять про знаменну дату залишається в історії людства».

Ювілейні конверти з відбитком штемпеля займають почесні місця в колекціях філателістів, а енергетики погашену марку розмістять у корпоративному музеї і так доповнять експонати, які розповідають про історію компанії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: