fbpx

У Франківську презентують ретро-світлини особистого фотографа Андрея Шептицького

Суспільство 12:31, 27.05, 2023

В Івано-Франківську 29 травня презентують 25 ретро-світлин за мотивами новоствореного туристичного маршруту “Ворота в Центральні Горгани”. Будуть представлені світлини особистого фотографа митрополита УГКЦ Андрея Шептицького Ярослава Коваля.

Презентація відбудеться під час конференції у межах транскордонного проєкту “Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні”, інформує пресслужба Прикарпатського університету.

На події буде присутній родич Ярослава Коваля, засновник БФ “Збереження культурної спадщини села Цінева” Ігор Вінтонів, голова товариства “Бойківщина” Андрій Німець, ініціатор львівського фотомузею, колекціонер, фотограф Роман Метельський.

Це будуть дві панельні дискусії за участі представників влади, Брошнів-Осадської громади, польських партнерів з Державної академії прикладних наук в місті Хелмі, викладачів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та прикарпатських і львівських дослідників.

Під час першої дискусії «Створення ресурсних передумов промоції спадщини Східної Бойківщини» учасники говоритимуть про туристичну стратегію та потенціал Брошнів-Осадської громади та ділитимуться досвідом створення туристично-інформаційного центру “Центр культурної спадщини Брошнів-Осадської територіальної громади”.

Автори проєкту також розкажуть про перебіг та результати підготовки документації для реєстрації, відновлення та реконструкції пам’ятки спадщини.

Під час другої дискусії презентують новий туристичний маршрут “Ворота в Центральні Горгани”, до складу якого автори проєкту залучили сотню об’єктів на території 18 громад Івано-Франківської області. Також обумовлять перспективи промоції спадщини цієї території.

Захід відбудеться 29 травня о 14:00 за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 146 (конференц-зал готелю Reikartz). Модераторка зустрічі: Ольга Максимович — авторка і керівниця проєкту, директорка Карпатського інституту аналітики “FrankoLytics”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: