fbpx

У Франківську пристібається тільки кожен шостий водій

Суспільство 19:39, 12.12, 2019

Івано-Франківськ посів двадцяте місце у рейтингу українських обласних центрів за кількістю водіїв, що пристібаються пасками безпеки.

16,2% пристебнутих водіїв в Івано-Франківську – такі результати всеукраїнського дослідження, проведеного ГО “Vision Zero” та Центром демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги”. Це означає, що пристібається за кермом кожен шостий водій.

У Франківську пристібається тільки кожен шостий водій 1
Печать

За словами експертів кампанії, для того, щоб покращити ситуацію, потрібні підвищити відповідальність за ігнорування ременів безпеки, яка сьогодні становить всього лише 51 грн, посилити контроль зі сторони поліції та проводити систематичні інформаційно-просвітницькі кампанії. 

Кампанія “За безпечні дороги” проводила дослідження упродовж осені 2019 року у 22 обласних центрах, а також Сєвєродонецьку та Маріуполі. Учасники кампанії перевірили 31 501 водіїв. Метою було визначити, який відсоток водіїв в Україні насправді користується ременями безпеки та чи змінився він за попередній рік.

У Франківську пристібається тільки кожен шостий водій 2
Печать

Таке дослідження кампанія “За безпечні дороги” проводить щорічно з 2017 року за однаковою методологією, відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, – методом спостереження.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: