fbpx

У Франківську стартували заняття в дитячій STEM-школі лідера

Суспільство 20:33, 21.06, 2022

У Центрі освітніх інновацій в Івано-Франківську розпочалися заняття для дітей – стартувала STEM-школа лідера.

В цій літній школі юні слухачі вчать не просто суху теорію, а отримують навики вирішення конкретних задач, вивчають природні явища у спеціалізованих лабораторіях з сучасним обладнанням, педагоги організовують поїздки та екскурсії, інформує пресслужба мерії Франківська. 

«Я раніше їздив з ними в поїздку, і тоді було дуже цікаво. Тепер дізнався, що STEM-школа поновила роботу. Тому я долучився. Я не вперше тут. Тут дуже пізнавально. Я дізнався багато нового. Мені подобається робототехніка, фізика, хімія. Ми проводили цікаві хімічні експерименти, наприклад, як можна тримати вогонь в руці», – розповідає про враження від навчання учень Володимир Капущак.

Долучитись до занять можуть учні 5-10 класів як Івано-Франківська, так і внутрішньо переміщених осіб. Навчання триватиме з 20 до 30 червня. Діти матимуть змогу брати участь у заняттях студій дизайну, акторського мистецтва, програмування, математичної школи та багато інших.

«Основне завдання – залучити дітей до цікавого прикладного навчання, яке корисне для дитини, для створення власних проєктів. В дітей є дуже багато цікавих ініціатив. Зокрема, як допомагати Україні в такий складний час. Тому ми даємо їм таку можливість», – розповідає директорка Центру освітніх інновацій Марія Починок.

Щоб долучитися до занять в STEAM-школі, потрібно написати заяву в адміністрації Центру освітніх інновацій, що за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 36.

Уроки проходитимуть щоденно з понеділка по п’ятницю з 10 до 12 год.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: