fbpx

У Франківську студентів та активістів закликають долучатися до проєкту "Молодь і влада"

Політика 13:08, 19.04, 2023

Проєкт “Молодь і влада” передбачає можливість для студентів та молодих громадських активістів пройти стажування в структурних підрозділах Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Прийом заявок на участь у проєкті триватиме від 19 квітня до 1 травня. Молодь віком від 18 до 25 років може заповнити анкету за відповідним посиланням, яке розміщене на офіційних сторінках проєкту “Молодь і влада” у соціальних мережах “Фейсбук” та “Інстаграм”, а також на офіційному сайті Івано-Франківської міської ради – www.mrada.if.ua.

За результатами 1-го етапу відбору (анкет та мотиваційних листів) відбудуться офлайн-співбесіди, на яких оберуть 30 учасників, які будуть стажуватись у структурних підрозділах Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. 10 травня планується старт стажування в рамках проєкту «Молодь і влада» 2023 року.

“Нам потрібна “свіжа кров”, цікаві ідеї, тому кращі стажери залишаться працювати в міській раді. Зрештою, не кожен розуміє, як влаштований апарат самоврядування зсередини, тому проєкт допоможе зрозуміти основі принципи роботи. Я закликаю зголошуватись до участі в проєкті, відмовлятися від ролі спостерігача і вчитись брати відповідальність на себе”, — каже міський голова Руслан Марцінків.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: