fbpx

У Франківську відбудеться благодійна акція «Простір Добра з 7dreamsport»

Суспільство 17:44, 28.06, 2022

2 липня 2022 року у міському парку Івано-Франківська відбудеться благодійна акція «Простір добра з 7dreamsport». Початок – о 17:00. Заходи включають спортивно-танцювальні вправи для дорослих та дітей, розіграші цінних призів від 7dreamsport. Благодійні акції «Печиво добра» та «Кульки добра». Зібрані кошти підуть на купівлю нових спортивних тренажерів для фізичної реабілітації осіб з інвалідністю. Організатор акції – компанія 7dreamsport за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Однією з найбільш вразливих категорій соціально незахищених громадян є люди з інвалідністю. З початком війни складним питанням стало фінансування програм із реабілітації та адаптації таких осіб. Проте чисельність цієї категорії громадян, на жаль, зростатиме.

Благодійна акція «Простір добра з 7dreamsport» покликана зробити корисну справу – зібрати кошти на конкретні потреби конкретних людей. Є тут і стратегічна мета – звернути увагу містян на певну категорію соціально незахищених осіб. Закликаємо ЗМІ, компанії та організації стати партнерами «Простору добра з 7dreamsport».

Локація та програма «Простору Добра з 7dreamsport»

Всі заходи «Простору Добра з 7dreamsport» проходитимуть у міському парку (біля сцени). Відкриття – о 17:00. Тренування почнуться о 17:30, а саме Zumba Fitness, функціональне тренування та дитячий фітнес від мережі спортклубів «Альянс». Охочі приєднатися можуть зробити це за плату 90 грн. Діти до 12 років можуть взяти участь у занятті безкоштовно.

Протягом двох годин публіку чекатиме музика, спортивні зайняття, шоу мильних бульбашок від Олени Жекало, розіграш призів для дорослих та дітей.

Протягом акції волонтери будуть пропонувати гостям придбати «Печиво добра» від Ірини Когут та «Кульки добра».

Всі виручені кошти підуть на купівлю нових спортивних тренажерів для фізичної реабілітації осіб з інвалідністю.

Партнери «Простору Добра»: Спортклуб «Альянс» (спортивні заходи); Ірина Когут (кондитерські вироби); Олена Жекало (шоу мильних бульбашок).

Реєстрація на акцію за цим посиланням

Про компанію 7dreamsport:

У рамках підвищення соціальної відповідальності компанія 7dreamsport розглядає осіб з інвалідністю, які потребують допомоги, також своєю цільовою аудиторією. Фізкультура та спорт мають стати одним з інструментів адаптації і соціалізації цієї категорії громадян. Цього року 7dreamsport за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради ініціює низку спортивних заходів та змагань за участю осіб з інвалідністю.

Компанія 7dreamsport – це інтернет-магазин оригінальних товарів. В асортименті одяг, взуття, аксесуари як для професійних спортсменів, так і для тих, хто лише розпочинає тренування, для людей, що ведуть активний спосіб життя. На сайті 7dreamsport можна знайти потрібний товар для кожного. Вся продукція є оригінальною і сертифікованою.

Контактна особа: PR-директорка компанії 7dreamsport Надія Шалімова – 380964229870

Сайт компанії: 7dreamsport.ua

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: