fbpx

У Франківську відбудеться IT FORUM 2023

Суспільство 13:40, 14.09, 2023

Івано-Франківський ІТ Кластер запрошує на IF IT FORUM 2023, який відбудеться 17 вересня.

Це подія року для ІТ-спеціалістів, студентів, старшокласників, освітян, керівників бізнесу та всіх, хто хоче потрапити в ІТ, повідомили в пресрелізі організатори.

Генеральний партнер IF IT Forum  – Urban Tech Company Blago, захід відбудеться за сприяння Івано-Франківськї міської ради та ІТ-компаній – Avenga, Eleks, Epam, Devlight, N-iX, Sigma Software, Softserve, Sombra.

Тема форуму цьогоріч – “IT in Ukraine: Growth, Bravery, Resilience, Adaptation. What’s next?” (ІТ в Україні: зростання, хоробрість, стійкість, адаптація. Що далі?)

«IF IT Forum ми проводимо вдруге і започаткували його під час війни для того, щоб ІТ-спільнота могла почути думку експертів та володіла трендами ІТ-індустрії та бізнесу загалом. Всі хочуть розуміти, яка ситуація на ринку в світі, які фактори зараз впливають на розвиток ІТ-бізнесу, які проблеми в Україні є ключовими з урахуванням війни та впливу світової кризи, які сценарії розвитку ринку та прогнози», – каже Любомир Ходак, голова Наглядової ради Івано-Франківського ІТ Кластера.

Топові спікери та експерти галузі поділяться трендами ІТ-індустрії і прогнозами на майбутнє, щоб ІТ-спільнота ефективно адаптувалася та була готова до нових викликів та перемог.

«Спікери IF IT Forum 2023 – С-левел глобальних та місцевих ІТ-компаній Івано-Франківська, які динамічно зростають та діджиталізують Україну, а також представники Міністерства цифрових трансформацій та місцевої влади. Буде багато нової інформації та крутий нетворкінг», – розповіла Ірина Дарвай, виконавча директорка Івано-Франківського ІТ Кластера.

На  форумі відвідувачі матимуть можливість обмінюватися досвідом, ділитися найкращими практиками та дізнатися про найновіші технологічні та бізнес-тенденції. Буде багато можливостей для нетворкінгу, обміну досвідом та питаннями-відповідями з експертами.

Цьогоріч подія благодійна, тому кожен квиток  –  це донат для Збройних Сил України.

Програма IF IT Forumтут.

Реєстрація обов’язкова тут.

Дата: 17 вересня, початок о 10:00

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 11 (Католицький ліцей св. Василія Великого).

У Франківську відбудеться IT FORUM 2023 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: