fbpx

У Франківську відкриють проєкт "Ідентифікація" польських та прикарпатських фотографів

Суспільство 11:04, 02.02, 2024

Сьогодні у просторі «Підземний перехід Ваґабундо» в Івано-Франківську відкриють фотовиставку – українсько-польський проєкт “Ідентифікація”.

Початок о 16:00.

У 2016 році прикарпатські фотографи, а саме Народний фотоклуб «Колумб» з Тисмениці та обласна організація Національної спілки фотохудожників України, розпочали співпрацю з Жешувським фотографічним товариством. За цей час реалізовано сім фотовиставок і кілька пленерів, розповіли організатори проєкту з тисменицького фотоклубу “Колумб”.

Перший проєкт мав назву «Прикарпаття / Podkarpacie», а далі були: «Мистецтво мінімалізму», «Портрет», «Відображення та тіні», «Воскресіння», «Границі». Всі виставки почергово експонуються в жешувській галереї «Nierzeczywista», а згодом в Народному домі Тисмениці та у мистецькій локації «Підземний перехід Ваґабундо» в Івано-Франківську.

10-30 листопада виставка сьомого спільного тематичного проєкту «Ідентифікація» відбулася в Жешуві, а тепер її показують у Франківську.

Концепцію проєкту окреслив фотограф Дмитро Петрина:

«Ідентифікація» – фотопроєкт, який дає можливість дослідити свою індивідуальність та задуматися над важливістю та доцільністю свого існування. Він створює взаємозв’язки між попереднім поколінням, сучасниками та нащадками. Люди на фотографіях, комбінація предметів, елементів – створюють матрицю сьогодення і її взаємодії з кожним з нас.

«Ідентифікація» – спроба фотографів з Польщі та України представити цю тематику і знайти певні спільні та відмінні аспекти місця людини у сучасному цифровому світі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: