fbpx

У Франківську вперше пройдуть Європейські дні досліджень та інновацій

Економіка 10:44, 20.09, 2023

Відкрито реєстрацію на відбір бізнес-проєктів та ідей для презентації під час Європейських днів досліджень та інновацій в Івано-Франківську.

Цієї осені Івано-Франківськ вперше приєднається до проведення Європейських днів досліджень та інновацій.

Це подія, яка на одному майданчику об’єднає представників бізнесу, науковців, дослідників та влади для обговорення важливих питань в галузі інновацій, досліджень та комерціалізації інноваційних продуктів в Україні.

Під час події буде можливість презентувати свої бізнес-ідеї, стартапи чи розробки.

Запрошуємо підприємців, представників стартапів, інноваторів, авторів бізнес-ідей, студентів презентувати свої бізнес-ідеї, проєкти чи науково-дослідницькі розробки, які потребують інвестицій, фінансування або виходу на ринок. Також запрошуємо реєструватись тих, хто успішно вийшов на ринок та вже комерціалізував свій продукт, але потребує підтримки в подальшому розвитку”, – зазначили організатори.

Під час презентації можна буде отримати зворотний зв’язок та познайомитись із представниками бізнесу, яким може бути цікаво підтримати чи навіть профінансувати ідею чи проєкт.

Особливо заохочуємо реєструватись авторів ідей та проєктів, які містять науково-дослідну складову, є технологічними, інноваційними, створюють нові бізнес-моделі чи по-новому вирішують проблеми споживачів.

Команда проєкту «Нова економіка Івано-Франківська» допоможе підготуватись до презентації та надасть супровід авторам проєктів та ідей у процесі підготовки.

Щоб зареєструватись, потрібно подати заявку у короткій формі.

Детальна інформація за посиланням на сайті.

Європейські дні досліджень та інновацій в Івано-Франківську відбудуться в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську», який фінансується Європейським Союзом в межах програми «Мери за економічне зростання».

Контакт для додаткової інформації: Юлія Ляхович, комунікаційна менеджерка проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”, +38 050 665 14 65.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: