fbpx

У Франківську випускникам кафедри військової підготовки Прикарпатського університету вручили погони

Суспільство 08:21, 06.12, 2019

Напередодні Дня Збройних Сил України у Прикарпатському національному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення погонів первинного військового звання «молодший лейтенант запасу» цьогорічним випускникам кафедри військової підготовки університету, інформує пресслужба ПНУ.

«Сьогоднішнє свято є особливим для всіх нас, для нашого університету. Адже ми були в числі тих вітчизняних закладів вищої освіти, яким Міністерство оборони довірило в нових складних умовах формування незалежності України розпочати підготовку офіцерів запасу. Це дійсно велика відповідальність. Варто зазначити, що наша кафедра військової підготовки є особливою, оскільки намагається поєднати досвід спеціальності, на якій навчається студент в університеті, з новою військовою спеціальністю», – зазначив у вітальному виступі ректор університету Ігор Цепенда.

Учасників святкового заходу також привітав військовий комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату Володимир Ярмошук. Він побажав випускникам кафедри військової підготовки успіхів у подальшій службі на благо рідної вітчизни та запропонував вступати на службу в підрозділи Збройних сил.

Перед присутніми також виступили начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради Ігор Влізло, представник ООС Роман Бойко, випускниця кафедри військової підготовки, молодший лейтенант запасу Юлія Андрусишин.

По завершенні привітальних виступів та вшанування хвилиною мовчання пам’яті героїв, які загинули у боротьбі за Україну, ректор університету Ігор Цепенда та військовий комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату Володимир Ярмошук вручили погони випускникам кафедри військової підготовки. Відповідно до наказу міністра оборони України первинне військове звання «молодший лейтенант запасу» присвоєне 69 випускникам. Зазначимо, що це вже другий випуск кафедри військової підготовки.

Також ректор університету Ігор Цепенда відзначив грамотами найкращих студентів-другокурсників кафедри військової підготовки за їх високі показники у навчанні та сумлінне виконання обов’язків.

Завершив урочистості святковий концерт.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: