fbpx

У Франківську оновлюють розмітку на дорогах міста. Список вулиць

Суспільство 19:37, 01.06, 2023

З 1 червня розпочали поновлення розмітки на вулицях Івано-Франківська.

“Левову частку робіт плануємо завершити вже до кінця поточного місяця”, – повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

Роботи згідно з проведеними тендерними закупівлями в системі Prozorro виконують дві компанії – ТОВ «Трафік менеджмент груп» та ТОВ «Хімія парк». Також роботи по нанесенню пішохідних переходів здійснює комунальне підприємство “Муніципальна дорожня компанія”.

Детальніше з переліками вулиць і хто виконуватиме роботи можна ознайомитись на фото, що додаються.

Нанесення розмітки проводиться фарбою згідно з ДСТУ 2587:2021 «Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні умови» та ДСТУ 8749:2017 «Безпека дорожнього руху. Огородження та організація дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт».

Нанесення ліній дорожньої розмітки проводиться акриловими фарбами з світловідбиваючими кульками, з попереднім очищенням дорожнього покриття в міських умовах. Термін зносостійкості фарби повинен становити 6 місяців при інтенсивності руху авт/добу понад 1000 до 10000 включно.

“Тобто розмітка фарбою має поновлюватись двічі на рік. Ми ж, виходячи з наявних бюджетних призначень, та з метою економії коштів виконуємо ці роботи один раз у рік. При цьому ми свідомо відклали старт основних робіт по розмітці в місті до 1 червня, щоб умови нанесення розмітки (температура повітря, вологість, стан дорожнього покриття та ін.) були максимально сприятливими”, – зазначив Смушак.

У Франківську оновлюють розмітку на дорогах міста. Список вулиць 6

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: