fbpx

У Франківську завершилася реєстрація першачків – у трьох ліцеях вже немає місць

Суспільство 20:56, 04.06, 2021

В Івано-Франківську завершилася електронна реєстрація дітей у перші класи. І навчальні заклади уже видали накази про зарахування тих, хто мав на це першочергове право.

Як повідомила заступниця директора Департаменту освіти міста Наталія Микула, на 1 червня у навчальні заклади зараховано 3008 учнів перших класів. Це ті діти, які мали право на першочергове зарахування.

Найбільше заяв подали батьки в перші класи 23, 25 та 18 ліцеїв.

А у ліцеях №6, 11 та ім. Русової місця закінчилися узагалі в перші кілька днів після відкриття реєстрації. На сьогодні тут всі класи заповнені.

В ліцеї №11 на 90 місць у три класи подали 300 заяв.

“Якби ми мали можливість, ми би ще взяли один клас, – каже директорка ліцею №11 Наталія Романишин. – Але в нас дійсно немає можливості. Один додатковий клас спричиняє катастрофу для шоли. Це проблема з другою зміною, проблема з групою продовженого дня… Ми прийняли 95 дітей тільки пільгової категорії”.

З 2 червня у Франківську стартувала друга хвиля зарахування першачків – на вільні місця у тих школах, де вони залишилися. Скільки є вільних місць – зазначено на сайті департаменту освіти, інформує 402 Канал.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: